Hyaluron pen :

Bezihlová, bezpečná a rýchla metóda odstraňovania vrások a vypĺňania pier kyselinou hyaluronovou pomocou Hyaluron pen, ktoré slúži na vyplnenie vrások vedľa úst, v spodnej lícnej časti tváre a zväčšenie pier.
Táto nová technika je neinvazívna a preto je šetrnejšia k pokožke.
Princíp prístroja funguje na základe vytvoreného tlaku vzduchu , s ktorým je vpravená kyselina hyaluronova pod pokožku. Tento technologický prístroj funguje na základe vytvoreného tlaku vzduchu, vďaka ktorému vieme do pokožky vpraviť vybranú látku.
Tá sa dostane až do dermisu pokožky bez použitia ihiel, čo znamená bezbolestný zákrok pre nášho klienta.
Čo je vlastne kyselina hyaluronova?
Je to látka telu vlastná. Presne túto kyselinu produkuje naše telo.
Preto je nemožné vzniknutie alergickej reakcie alebo komplikácie. Jej úlohou je udržiavať tkanivo hydratované, tým pádom je pokožka vlhká a na pohľad vyzerá mlado.
V estetickej kozmetike sa používa vysoko elastická, číra, bezfarebná, vstrebateľná gélová látka. Pozostáva zo zosieťovanej kyseliny hyaluronovej.
Zosieťovaná kyselina hyaluronova znamená, že jej molekulárna štruktúra pripomína sieťku, takže má stabilnejšiu štruktúru a preto drží lepšie tvar.
Od stupňa zosieťovania závisí hlavne rýchlosť vstrebania látky HA. Tá ja uvádzaná v rozmedzí medzi 4-12 mesiacmi v závislosti od hĺbky aplikácie, prekrvenia tkanív, od veľkosti HA…
Opakované ošetrenie môžeme vykonávať najskôr po 14tich dňoch, ideálne po 28mich dňoch, samozrejme ošetrované miesto musí byť zdravé, bez infekcíi, herpesov, povrchových poranení pri každej jednej aplikácii.

Foto: