Semipermanentný náter :

Semipermanentný náter je procedúra, ktorá dodáva mihalniciam objem, dĺžku, farbu a tvar podobne ako klasická maskara. Táto povrchová úprava je 100% vodeodolná, odolná proti rozmazaniu a trvá 3–6 týždňov.
Môžete mať jednu až dve vrstvy pre prirodzený vzhľad alebo vo viacerých vrstvách pre silnejší, oveľa dramatickejší vzhľad. Je ideálna pre aktívny životný štýl, rovnako ako na zvláštne udalosti ako svadby a dovolenky. Neváhajte a vyskúšajte revolučnú SEMIPERMANENT MASCARU!
Dodáva objem, dĺžku, farbu a tvar mihalniciam Jednoducho nádherné, krásne tvarované, namaľované mihalnice, keď sa zobudíte a aj keď idete spať. Odolné voči vode, potu i slzám. Môžete plakať, plávať, športovať a náter vydrží viac ako 3 týždne. Vydrží približne 3 až 6 týždňov Len jedna vrstva umožňuje udržiavať nádherné, krásne tvarované, namaľované mihalnice po dobu 3-6 týždňov! Môže sa kombinovať s predĺženými mihalnicami.
Je to viac ako maskara. Semipermanentná mascara je ideálna pre každú ženu, ktorá nosí riasenku, ale je unavená z každodenného používania. Každá žena, ktorá chce byť bez námahy krásna po celý deň je kandidátom na semipermanentnú mascaru.
Starostlivosť o semipermanentný náter :
♦ nepoužívajte akékoľvek výrobky obsahujúce oleje, (očné krémy, odličovače, očné kvapky)
♦ vyvarujte sa nadmernému teplu - sauny, parné kúpele, solárium
♦ v priebehu 2 hodín riasy nemôžu prísť do styku s vodou
Prvé 2 dni :
♦ neumývajte oči a riasy s teplou vodou
♦ vyhnite sa vodnej pare v okolí tváre
♦ vyhnite sa plávaniu alebo činnostiam, ktoré môžu spôsobiť potenie
♦ nepokrývajte plochu riasy
♦ vyhnite sa spaniu na vašich riasach - mohlo by to spôsobiť ich ohýbanie sa a prekrývanie
♦ nepretierajte oči alebo riasy - môže to riasy poškodiť

Foto: